loading

Фокус, сè за вредноста на клиентот.

Јазик
 • Cobra-691s-with-Feeder-banner-3
  Cobra-691s-with-Feeder-banner-3

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

 • <p>Нашата филозофија за управување</p>

  Нашата филозофија за управување

  Взаемна корист, иновации и хуманизација.

 • <p>Нашата цел за колективност<br></p>

  Нашата цел за колективност

  Задоволување на барањата на пазарот; Обезбедете го најдоброто решение за клиентот, сè што правиме, сè за вас.

 • <p>Нашиот принцип на услугата<br></p>

  Нашиот принцип на услугата

  Надминете ја вашата желба, да бидете компанија за инкремент сервис.

 • <p>Нашата доверливост</p>

  Нашата доверливост

  Доверба и лична одговорност во сите односи.

Избрани производи

Истражете ја нашата палета на производи

Кој е производителот да го создаде и произведе најдобриот и потенцијалниот DTG директно на печатач за облека, дигитален LED-UV печатач со рамно лежиште, машина за предтретман, CTS систем за сликање од компјутер до екран, знаци&рекламирање производи за клиентите.

 • 18
  18
  Имавме фокус во ова поле за дигитално печатење 18 години.
 • Кина
  Кина
  Земја / регион
 • 3000+
  3000+
  Областа на фабриката
 • OEM
  OEM
  OEM сопствени решенија

нашите случаи

Апликативна индустрија

Нашата крајна цел: Задоволување на барањата на пазарот; Обезбедете го најдоброто решение за клиентот, сè што правиме, сè за вас. Начело на нашата услуга: ја надминуваме вашата желба, да бидеме компанија за услуги за зголемување. Нашата доверливост и интегритет: Доверба и лична одговорност во сите односи.

НАШИОТ БЛОГ

ОБРАЗОВЕН ЦЕНТАР

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

Контактирајте не

ЗА НАЈНОВА ЦЕНА И БЕСПЛАТЕН ПРИМЕР СЕГА

Првото нешто што го правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
За време на овој состанок, слободно пренесете ги вашите идеи и поставувајте многу прашања.

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски