loading
 • Cobra-691s-with-Feeder-bander-3
  Cobra-691s-with-Feeder-bander-3

  LEXO MË SHUMË

 • <p>Filozofia jonë e menaxhimit</p>

  Filozofia jonë e menaxhimit

  Përfitimi i ndërsjellë, Inovacioni dhe Humanizimi.

 • <p>Qëllimi ynë i kolektivitetit<br></p>

  Qëllimi ynë i kolektivitetit

  Të kënaqë kërkesat e tregut; ofrojmë zgjidhjen më të mirë për klientin, gjithçka që bëjmë, gjithçka për ju.

 • <p>Parimi ynë i shërbimit<br></p>

  Parimi ynë i shërbimit

  Kapërceni dëshirën tuaj, për të qenë një kompani e Shërbimit Increment.

 • <p>Besueshmëria jonë</p>

  Besueshmëria jonë

  Besim dhe përgjegjësi personale në të gjitha marrëdhëniet.

Produktet e veçuara

Eksploroni gamën tonë të produkteve

Cili është prodhuesi për të krijuar dhe prodhuar DTG-në më të mirë dhe potenciale direkt në printerin e veshjeve, printerin dixhital LED-UV me shtrat të sheshtë, makinën e paratrajtimit, sistemin e imazhit nga kompjuteri CTS në ekran, shenjat&reklamimi i produkteve për klientët.

 • 18
  18
  Ne kemi pasur fokus në këtë fushë të printimit dixhital për 18 vjet.
 • Kinë
  Kinë
  Vendi / Rajoni
 • 3000+
  3000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  OEM
  Zgjidhje me porosi OEM

rastet tona

Industria e aplikimit

Qëllimi ynë përfundimtar: Kënaqja e kërkesave të tregut; ofrojmë zgjidhjen më të mirë për klientin, gjithçka që bëjmë, gjithçka për ju. Parimi i shërbimit tonë: kapërceni dëshirën tuaj, për të qenë një kompani e Shërbimit Shtesë. Besueshmëria dhe integriteti ynë: Besimi dhe përgjegjësia personale në të gjitha marrëdhëniet.

BLLOGI JONË

QENDRA ARSIMORE

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

na kontaktoni

PËR ÇMIMIN MË TË FUNDIT DHE MOSTRIN FALAS TANI

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip